استفاده از سرویس ارسال کالای رایگان هانی مال، در یکی از دو حالت زیر امکان پذیر است:

۱. استفاده از کوپن تخفیف :

درصورتیکه کوپن تخفیف در اختیار دارید با وارد کردن آن در بخش کوپن سبد خرید، گزینه کوپن ارسال رایگان در بخش حمل و نقل فعال خواهد شد که با انتخاب آن، هزینه ارسال برای شما صفر منظور می شود.

۲. استفاده از حداقل میزان خرید برای رایگان شدن هزینه ارسال :

الف. سفارش های تهران :

کلیه سفارشات بوسیله پیک ویژه هانی مال و بصورت اکسپرس ارسال می شوند و هزینه سفارش هنگام تحویل دریافت می گردد. در این سرویس، امکان تست نمونه عسل خریداری شده پیش از پرداخت فراهم شده است. مشتری حتی می تواند در صورت رضایت، بیشتر از مقدار درخواست شده اولیه تقاضا کند و همانجا تحویل بگیرد و پرداخت کند.

همچنین مشتری می تواند درصورت عدم رضایت از نمونه عسل خریداری شده، نمونه عسل های دیگر را همانجا تست کند و از هر نوع که رضایت کامل داشت، تحویل بگیرد و پرداخت کند و یا اینکه کلا سفارش خود را کنسل کند!

هزینه ارسال سفارشات در تهران ۳۰،۰۰۰ تومان است که برای سفارش های بالاتر از ۳ کیلو عسل هزینه ارسال بطور رایگان می باشد.

ب. سفارش های شهرستان:

کلیه سفارشات بوسیله پست پیشتاز ارسال می شوند. زمان تحویل پس از ارسال حدود ۲ الی ۳ روز کاری خواهد بود. هزینه سفارش هنگام ثبت سفارش از طریق پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب هانی مال پرداخت می شود و سفارش پس از پرداخت وجه برای مشتری ارسال می شود.

هزینه ارسال سفارشات به شهرستان ها بر اساس تعرفه سیستم پست پیشتاز می باشد که هنگام ثبت سفارش خرید به مشتری اعلام می گردد و برای سفارش های بالاتر از ۵ کیلو هزینه ارسال بطور رایگان می باشد.